(Junior) Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 4,000 – 8,000 zł brutto

Zadania:

  • utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,
  • upselling/cross-selling,
  • przygotowywanie ofert dla klientów (przy pomocy specjalistów),
  • nadzór nad prawidłową realizacją kampanii,
  • analizowanie i raportowanie efektów naszej pracy klientom,
  • współpraca z działem realizacyjnym (SEM, SEO).

Oczekujemy, że:

  • posiadasz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znasz branżę marketingu internetowego,
  • czujesz się swobodnie w kontakcie z klientami,
  • masz doświadczenie w budowaniu rozwiązań marketingowych dla klientów oraz raportowaniu efektów tych rozwiązań,
  • potrafisz planować oraz koordynować wiele działań równolegle,
  • znasz język angielski i potrafisz posługiwać się nim w mowie i piśmie,
  • jesteś samodzielny i zorientowany na cel.

Mile widziane będzie

  • doświadczenie w prowadzeniu klientów z branży agro,
  • znajomość Google Analytics,
  • znajomość Google AdWords.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od przychodów generowanych przez Twoich klientów w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów,
  • pracę przy projektach z najróżniejszych branż (bo lubimy wyzwania!),
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

Jeżeli uważasz, że nasza firma jest odpowiednim miejscem dla Ciebie, to prześlij nam swoje CV i parę słów o sobie na: kontakt@360lab.pl (w temacie wpisz: „(Junior) Account Manager”)